ENA POPOV FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ENA POPOV FORUM

Dobrodošli na jedini forum Ene Popov! Registrujte se i uživajte!
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Da li vam je Ena bila ranije lepša?

Ići dole 

Da li vam je Ena bila ranije lepša nego sada?
da
Da li vam je Ena bila ranije lepša? Vote_lcap100%Da li vam je Ena bila ranije lepša? Vote_rcap
 100% [ 1 ]
ne
Da li vam je Ena bila ranije lepša? Vote_lcap0%Da li vam je Ena bila ranije lepša? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Ukupno Glasova : 1
 

AutorPoruka
Marty
Admin
Marty


Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 37

Da li vam je Ena bila ranije lepša? Empty
PočaljiNaslov: Da li vam je Ena bila ranije lepša?   Da li vam je Ena bila ranije lepša? EmptyUto Avg 04, 2009 10:56 am

Ena je po meni trenutno najlepša pevačica. Svi smo imali prilike da je vidimo bez šminke i zaista je prelepa bez nje. Ali ranije mi je nekako prirodnije izgledala. I kada se šminkala, nikad to nije bilo nešto preterano napadno kao sada. Primetila sam da skoro sve pevačice forsiraju taj napadni stil šminkanja, tamne senke, kilo maskare, krejona, pudera i to me užasno iritira. Leto je i trebalo bi da koriste neke veselije boje. One misle da će tako više istaći oči, ali po meni nije tako. Njihove oči i ne možeš primetiti od tolikog crnila. Možda to napadno šminkanje može pomoći nekom ko i ne izgleda nešto posebno, ali nekom ko je prirodno lep toliko šminke samo odmaže. A i preterala je sa solarijumom. Šta joj je falilo ranije kada je imala malo bleđi ten. Takođe i nije imala potrebe da stavlja navlaku na zube kad su joj bili lepi i bez toga. Drago mi je što se ponovo vratila u tamnokose, jer njoj svetla boja kose ne stoji. Doterala je liniju, mada je bila slatka i kao buca. Još samo da smanji količinu šminke na svom lepom licu i biće sve OK.
Evo neke slike starijeg datuma:
Da li vam je Ena bila ranije lepša? 20v0mpw Da li vam je Ena bila ranije lepša? Thumbenamanja140x140116 Da li vam je Ena bila ranije lepša? Enabbhouse020
i novijeg, pa presudite sami.
Da li vam je Ena bila ranije lepša? Enapopov1y.th Da li vam je Ena bila ranije lepša? Enapopovmalasestra17032
Da li vam je Ena bila ranije lepša? 7183n
Nazad na vrh Ići dole
https://enapopov.forumsr.net
 
Da li vam je Ena bila ranije lepša?
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENA POPOV FORUM :: Ena Popov :: Ankete-
Skoči na: