ENA POPOV FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ENA POPOV FORUM

Dobrodošli na jedini forum Ene Popov! Registrujte se i uživajte!
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ena - VB VIP 4

Ići dole 
AutorPoruka
Marty
Admin
Marty


Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 37

Ena - VB VIP 4 Empty
PočaljiNaslov: Ena - VB VIP 4   Ena - VB VIP 4 EmptyČet Feb 04, 2010 5:08 pm

Ja sam bila digla ruke od ovog foruma. Mislila sam da se Ena definitivno povukla sa estrade. Kad gle cuda Ena ponovo u kuci VB-a. Bas sam se obradovala i sad sam cvrsto resena da pokrenem ovu pricu i valjda se Enini fanovi probude pa dodju da kuckamo porukice, nije to toliko tesko Smile

Posle 9 meseci medijske izolacije Enci se napokon vratila. Tako sad mozemo uzivati gledajuci VB.
Ena je dosta sazrela za ove tri godine. Vidim promene na bolje. Vise nije nimalo razmazena, ni lenja. Cesto je mozemo videti u kuhinji kako pere sudove, sprema rucak. To bas nismo imali prilike videti u proslom VB-u. Ali ono sto je bitno zadrzala je i dalje vedar duh, osmeh na licu, zbog koga smo je i zavoleli.
Moje jedine zamerke su te sto sminku ne skida sa svog lepog lica. Zaista uverili smo se da je lepa i bez sminke i nema potrebe da je non stop nasminkana. Druga zamerka je to sto manje peva. U prvom VB-u je non- stop pevusila, a sada slabo. Ali nadam se da se do kraja serijala zapevati malo cesce i tako nas svojom pesmom razveseliti.

Bas joj lepo stoji crvena boja kose. Super promena.

Fanovi podrzimo Enu da udje bar u finale. Pobedi se bas i ne nadam, jer znamo da u ovakvim emisijama uvek pobedjuju muskarci, sto uopste nije fer. Sada su napravili dobari izbor ukucanki, bilo bi lepo da neka pobedi od njih, recimo Ena Smile, da narusimo tu patrijahalnu tradiciju.
Nazad na vrh Ići dole
https://enapopov.forumsr.net
 
Ena - VB VIP 4
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENA POPOV FORUM :: Ena Popov :: Opšta diskusija o Eni-
Skoči na: