ENA POPOV FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ENA POPOV FORUM

Dobrodošli na jedini forum Ene Popov! Registrujte se i uživajte!
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ena Popov - 2009

Ići dole 
AutorPoruka
Marty
Admin
Marty


Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 37

Ena Popov - 2009 Empty
PočaljiNaslov: Ena Popov - 2009   Ena Popov - 2009 EmptyUto Avg 11, 2009 6:01 am


Ena Popov: Sa infuzije na nastup!
Autor: Jelena Popović

Objavljeno: 04.01.2009 20:59

Mlada Novosađanka Ena Popov, prvo veče posle novogodišnje noći pod teškim gripom i temperaturom od 39 stepeni, krenula je na tezgu put Prijepolja. Iako se usput kljukala raznim vitaminima, lepoj sosi koja je u poslednje vreme smršala oko deset kilograma, odjednom je pozlilo, pala je u nesvest i završila u bolnici. Očevici kažu da Ena nije htela ni da čuje da se tezga otkaže, pa je posle dvostuke infuzije, na oduševljenje prisutnih, održala zakazani nastup i pevala skoro čitava dva sata.


Volim maštovite

Pevačica i bivša ukućanka „Velikog Brata“ za Kurir otkriva detalje iz spavaće sobe
Novosađanka Ena Popov postala je poznata po učešću u rijaliti-šouu „Veliki Brat“. Devojkakoja je važila je jednu od najzanimljivijih (i najseksepilnijih) ukućanki, pa je samim tim i ostala u kući VB do pred sam kraj, sama je sebi krčila put do zvezdanog neba. Ena se po izlasku iz kuće okušala kao voditeljka, a zatim i kao pevačica, pa je, budući da je već našla put do publike, ostvarila zavidne rezultate. U svom prvom seksi intervjuu, Ena otkriva svoje seksualne fantazije, koja je formula za savršen seks i mnoge druge detalje dosad nepoznate široj javnosti..

Šta je ono što te najviše privlači na frajeru?

- Samim tim sto sam s nekim muškarcem, znači da me privuklo mnogo stvari. Trebao bi da bude originalan i lud na svoj način (smeh). Najbitnije je da odudara od klišea!

Da li se partneru predaješ u potpunosti, odnosno, da li postoje tabui u tvojoj spavaćoj sobi?

- Ukoliko postoji prava i iskrena ljubav, ne bi trebalo da postoje bilo kakvi tabui! Ako sam nekome već predala srce, i ako je to obostrano, ne postoji ništa što od mene neće dobiti. Kad sam iskreno zaljubljena, rušim sve.

Koje je tvoje omiljeno mesto za vođenje ljubavi?

- Hmm, svako mesto može da bude interesantno i da se ispostavi kao jedno od mojih omiljenih. Iskreno, manje je bitno mesto, ono što ga čini omiljenim jeste osoba s kojom sam na tom mestu.

Šta, po tvom mišljenju, tera partnere na preljubu i da li bi svom dečku oprostila prevaru?

- Diskutabilno! Sva živa bića imaju urođen instinkt za otkrivanje nečeg novog, lepšeg... Konkretno, pobornik sam monogamne veze, ali isto tako znam da ću jako teško naći muškarca sa sličnim stavovima. Što se tiče opraštanja, kao i većina žena, reći ću da nikada ne bih oprostila, ali nikad ne reci nikad...

Ukoliko bi ti se pružila prilika da s nekim od domaćih javnih ličnosti (pevač, političar, sportista..) provedeš jedno veče, koga bi izabrala i zbog čega?

- Izabrala bih Nenada Čanka, provela bih veče s njim, isključivo, i podvlačim - isključivo zbog razgovora. Smatram da je čovek jako zanimljiv i da može dosta toga interesantnog i poučnog da se čuje od njega.

Da li si romantik ili fetišista?

- Ništa u životu ne generalizujem, pa ni ovo! Smatram da ne treba biti jednoličan, pa sam samim tim i jedno i drugo, zavisno od situacije i raspoloženja.

Koja je tvoja formula za savršen ljubavni život?

- Ukoliko pored sebe imam osobu koja je po mojim kriterijumima savršena, i da je jaka ljubavna hemija prisutna kod oboje, biće ispunjeni svi mogući preduslovi za perfektan ljubavni život. Najvažnije je da uživamo u momentu i da se ne opterećujemo velikim planovima.

Da li si egzibicionista i šta misliš o vođenju ljubavi na javnom mestu?

- Opet jako diskutabilno pitanje. Šta je danas javno?! Ono što je možda za mene javno, za nekog nije i obrnuto, ko razume, shvatiće!

Idealan ljubavnik?

- Treba da poseduje harizmu, da bude interesantan, intrigantan, maštovit i provokativan! Da mi se dopadne u svakom pogledu. I, ono što je jako bitno, jeste da taj fluid traje.

IMAM BAŠ DOSTA NEOSTVARENIH FANTAZIJA

Da li postoje neke maštarije koje nisi uspela da ostvariš?

- Naravno da postoje, kako u drugim sferama života, tako i u ljubavi. Ne bi bilo interesantno da nema više apsolutno ništa što bih volela da probam sa osobom koju volim ili koju ću voleti.


Ena Popov: Odbila VB zbog „Plesa do snova“

Svet ponedeljak, 2. februar 2009.

Atraktivna Novosađanka Ena Popov ovih dana bila je na muci da li da izabere učešće u „VIP Velikom Bratu“ ili da se pojavi u novom serijalu „Plesom do snova“. Kod lepe sose prevagnuli su humanitarni razlozi i ona se opredelila za ovo drugo. Po povratku iz Pariza, gde trenutno uživa sa sestrom od tetke, Ena će se pridružiti poznatim ličnostima, među kojima su Ljiljana Jakšić, popularna Salveta, Neda Ukraden, Aleksandra Perović, Slađa Đogani, Vlada Stanojević, Goran „OK bend“, Saša Pantić, Žarko Lazić, Darko Filipović, koji će plesom pokušati da se izbore za snove svojih partnera.



Ena Popov: Marko priča budalaštine!
Svet sreda, 11. februar 2009

Odnos pevačice Ene Popov i njenog bivšeg dečka Marka Miljkovića je pre dve godine bio interesantan za medije iako je veza između njih dvoje trajala samo nekoliko meseci. Iako su oboje tada tvrdili da će ostati u prijateljskim odnosima, najnovije Markove izjave svedoče da im to nije uspelo.

On je nedavno u intervjuu za "Pravdu" rekao kako je, dok su se još zabavljali, pronašao poruke u Eninom telefonu upućene drugom dečku. Redakcija je tim povodom pozvala Enu da bi saznali šta se zapravo dogodilo između njih i da li je tačno da je bila u kontaktu sa drugim dečkom dok se zabavljala sa Markom. "Marko priča budalaštine. Mogu samo da kažem da sam prilično iznenađena takvim besmislicama. Priča između nas dvoje je završena i od tada nismo u kontaktu. To je sve bilo vrlo davno, a meni se u međuvremenu izdešavalo milion stvari u životu", komentariše pevačica za "Pravdu". Tada popularni par je vezu koju su mnogi okarakterisali kao odnos "bitange i princeze" započeo za vreme snimanja „Velikog brata" i nastavio je još nekoliko meseci. Izvor blizak paru je često izjavljivao da je lepoj Sosi dosadilo da svog nezrelog, detinjastog momka stalno vadi iz nevolje i da je kasno shvatila da ga ne može promeniti.

"Ne shvatam šta ga je nateralo da ovako nešto kaže. To je njegova odluka. Mogu reći da je potpuno nepotrebno posle toliko vremena uopšte vraćati se na to. Žao mi je što on nema neke druge teme o kojima bi govorio s novinarima. Nastavila sam napred u svom životu, trebalo je i on to da uradi", nastavlja mlada pevačica, ne želeći da kaže da li je u njenom životu postojao drugi dečko dok su bili u vezi. Na Markovu optužbu da je Enina majka kao Terminator, ona je prokomentarisala: "To što je rekao da je moja majka Terminator, samo znači da je ona jaka i sposobna žena".




Nikola Peković se nameračio na Enu Popov!
Svet ponedeljak, 23. februar 2009.

Do juče fin, miran i povučen mladić Nikola Peković, čim se oteo trenerskoj palici tj.kontroli Duška Vujoševića kao da se raspomamio. Visoki košarkaš nekada „Partizana“ danas grčkog „Panatenaikosa“ očigledno je slab na pevačice jer se nakon što je javno muvao Gogu Sekulić i Miju Borisavljević sada nameračio na Enu Popov! Oduševljen njenom novom kilažom, jer je Ena drastično smršala i zategla se, Nikola je posredstvom prijatelja lako nabavio njen broj i počeo da je obasipa porukama. Međutim, po svemu sudeći, u Srbiji košarkaši nisu na ceni kao što je slučaj sa fudbalerima pa je Peković, da upotrebimo fudbalski žargon, i kod Ene naleteo na prečku!


Poslednji izmenio Marty dana Čet Feb 04, 2010 6:43 pm, izmenjeno ukupno 1 puta
Nazad na vrh Ići dole
https://enapopov.forumsr.net
Marty
Admin
Marty


Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 37

Ena Popov - 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ena Popov - 2009   Ena Popov - 2009 EmptyPet Sep 04, 2009 5:16 pm


ROMANSA!

Pevačica Ena Popov (22) u ljubavnoj vezi sa fudbalerom Gojkom Kačarom (22), srpskim reprezentativcem i igračem nemačke Herte

Press utorak, 3. mart 2009.

Pevačica „Granda" Ena Popov u strasnoj je ljubavnoj vezi sa fudbalerom nemačke Herte Gojkom Kačarom.

„B. Z. berlin": Gojkova devojka je prelepa Ena!

Nemačke novine „B. Z. Berlin" objavile su 27. februara članak pod naslovom „Zvezda Herte ima novu devojku". U tekstu se navodi da se fudbaler Gojko Kačar, igrač Herte, prvi put pojavio u javnosti sa novom devojkom nakon raskida sa prethodnom ljubavlju. - I te kakvom devojkom! - navodi se u članku, i nastavlja: - Par je viđen na stadionu kako seda zajedno na počasna mesta u prvom redu tribina. Reč je prelepoj devojci Eni Popov (22), koja je srpski multitalenat - manekenka, pevačica, stanar kuće „Velikog brata".

Kako Press saznaje, bivša učesnica „Velikog brata" i srpski reprezentativac svoju romansu započeli su pre dva meseca prilikom Gojkove posete svojoj rodnoj kući u Novom Sadu, odakle su oboje. Zbog lepe Sose koju trenutno publika može da gleda u emisiji „Ples do snova" Gojko je raskinuo dugogodišnju vezu sa izvesnom Jovanom.

- Ena i Gojko smuvali su se pre dva meseca u Novom Sadu. Mlada pevačica je već nekoliko puta posetila Gojka u Berlinu i ostajala kod njega po nekoliko dana - navodi sagovornik Pressa, i dodaje:

- Kada se pojavljuju na javnim mestima, njih dvoje su veoma prisni i neprestano razmenjuju nežnosti, a pošto je Gojko doskora bio povređen, prilikom jedne Enine posete Berlinu njih dvoje su zajedno viđeni u loži na stadionu kako posmatraju fudbalsku utakmicu Gojkovog kluba.

Kad nisu zajedno, Ena i Gojko se svakodnevno čuju telefonom po nekoliko puta i šalju bezbroj SMS poruka jedno drugom - zaključuje sagovornik Pressa.



Lep smo par, ali smo samo drugovi


Folk pevačica Ena Popov (22) je tek posle mesec dana od objavljivanja priče u nemačkom „Bildu“ da je u vezi sa našim fudbalskim reprezentativcem Gojkom Kačarom (22) odlučila da javno komentariše napise tamošnje i domaće štampe.
Alo petak, 10. april 2009.

Ona je u intervjuu za „Alo!“ izjavila da su je iznenadili i pogodili ovakvi tekstovi jer, kako tvrdi, Gojko i ona su samo drugovi.

- Navodi nemačke štampe nisu tačni. Naši mediji su samo preneli ono što je tamo napisano. U Berlinu sam boravila poslovno. Slobodno vreme sam provela sa dragim ljudima, a Gojko je jedan od njih. Ne vidim ništa senzacionalno u tome što smo bili zajedno na jednoj košarkaškoj utakmici - tvrdi Ena i negira da je, kako piše „Bild“, provlačila ruke kroz kosu fudbalera i izjavila da je odnos sa Kačarem „prava ljubav“.

- Nisam dala izjavu za „Bild“. Oni su od svega napravili senzaciju. Sedeli smo normalno i gledali utakmicu. Čula sam posle komentare da smo lep par, ali zaista ne razmišljam o tome - zaključuje Ena i tajnovito dodaje da je ispunjena na polju ljubavi, ali detalje ne želi da otkrije.



Ena Popov gradi vikendicu

Svet ponedeljak, 20. april 2009.

Pored toga što je maksimalno posvećena svojoj karijeri, Ena Popov je našla vremena i da razmišlja o svojoj budućnosti. Budući da je stambeno obezbeđena i u Beogradu i u Novom Sadu, pevačica je odlučila da sebi stvori oazu mira gde će pobeći kada je estradna džungla umori i iscrpi. Naime, na placu koji su njeni roditeji kupili pre nekoliko godina, nedaleko od Sremskih Karlovaca, u mestu Banstol, Ena uskoro počinje sa igradnjom vikednice, koja će joj služiti za odmor i relaksaciju, a nalazi se samo na sat vremena vožnje od Beograda i Novog Sada.




Sama i srećna

Večernje novosti sreda, 22. april 2009.

FOLK pevačica Ena Popov u poslednje vreme blista. Mada su mnogi pomislili da je to zbog ljubavi, bivša učesnica “Velikog Brata”, koju smo donedavno gledali i u emisiji “Plesom do snova”, tvrdi drugačije. Naime, nemačka štampa je objavila da je popularna pevačica u vezi sa fudbalerom Gojkom Kačarom, koji igra u berlinskom klubu Herta i da je zapravo srpski reprezentativac razlog njenih čestih poseta Nemačkoj.

- Gojko i ja smo samo drugovi i poznajemo se još iz detinjstva - kaže Ena Popov. - Istina je da smo u Nemačkoj zajedno bili na jednoj košarkaškoj utakmici, gde su nas paparaci i uslikali, ali nismo ni u kakvoj vezi, osim prijateljskoj. Pošto se ne viđamo često, to je bila jedna od retkih prilika da se sretnemo. Trenutno nemam dečka, ali sam vrlo zadovoljna i ostvarena osoba.

Na pitanje kakvi momci joj se dopadaju, Ena kaže:

- Nemam određeni tip muškarca, ali mi je vrlo važno da je neko sa kim sam u vezi dobar i iskren. Jednostavno, da bude to što jeste. Srce bira i jedino se time rukovodim.

Atraktivna Novosađanka ističe da je vrlo zadovoljna svojim pozicijama na muzičkoj sceni, uprkos činjenici da se finansijska kriza prilično oseća i na estradi i da posla nema kao ranije.

- Uglavnom nastupam vikendom, ali karijera mi nije najvažnija i trudim se da svoju energiju ne trošim isključivo na to - kaže Ena Popov. - Nikad ne bih dozvolila da mi se sve svede na posao, odnosno da mi estrada postane smisao života. Van scene sam sasvim obična devojka, koja se ni po čemu ne razlikuje od svojih vršnjakinja. Sve se u mom životu dešavalo spontano, bez velikih planova i bolesnih ambicija. Tako je i kada je o pevanju reč.

Ena Popov je u poslednje vreme vidno smršala ali, naglašava, nije držala nikakve dijete.

- Ne znam tačno koliko kilograma sam skinula, jer izbegavam da stanem na vagu - kaže Ena. - Non-stop sam na putu, pa nekad ne stignem da jedem na vreme. Zanimljivo je da kada sam ranije pokušavala da skinem nekoliko kilograma, to mi nije polazilo za rukom, a sad čak ne moram ni da se trudim.



Da li su seksi VITKE ili ZAOBLJENE?


Gledajući fotografiju Bijonse, naša veoma vitka koleginica prokomentarisala je: "Što se ja mučim da budem mršava, kad muškarci u stvari žele ovakve žene?".
Lepota i zdravlje ponedeljak, 6. jul 2009.

Da li je izraženost oblina u proporciji sa brojem muških pogleda? Naravno, neki muškarci smatraju da Viktorija Bekam ili Kejt Mos izgledaju veoma trendi, ali ipak bi "na kraj sveta" otišli zbog Ketrin Zite Džons, Dženifer Lopez, Monike Beluči... A zadovoljili bi se i Sekom Aleksić, Enom Popov, Ninom Badrić... Sve ove žene su oble, sa ponekim viškom kilograma i vrlo, vrlo, seksi.

NEĆU MANJU GUZU - ENA POPOV, TV voditeljka i pevačica

MOJE OBLINE "Obožavam svoje obline. Da sam muškarac, dopadale bi mi se žene koje imaju guzu, bokove, grudi... Zaista, ne bih volela da imam pločice na stomaku. Nikad nisam čula da je neki mladić rekao: ‘Ne bih bio s njom zato što je debela'", kaže Ena.

Dok je bila u kući Velikog Brata, Zvonko Marković je, komentarišući njeno odevanje, rekao: "Ena i te kako vodi računa šta će da obuče, ali ne i o tome da vizuelno smanji svoju zadnjicu. Kao da poručuje: moja guza je velika, ali ja je volim".

DIJETE Često joj se dešava da joj ljudi, kad je vide uživo, kažu: "Pa ti uopšte nisi debela". Povremeno, kad poželi da detoksikuje organizam, jede puno voća, povrća i "mršavog" mesa. Takav režim ishrane nikad ne praktikuje dugo, maksimalno mesec dana.

RAZBACANI MLADIĆI Kad su momci u pitanju, tolerantna je prema dva-tri kilograma iznad idealne težine. "Izraženi mišići i pločice pre će me odbiti nego privući jer mi deluju plastično. Dopadaju mi se prosečno razvijeni mladići", kaže Ena.

MOJA ODEĆA Ne nosim samo pantalonice čija se dužina završava iznad kolena, koje su sada veoma moderne. Njih čak i ne probam u radnjama.



U teškoj ilegali

Kurir 4.9.2009


Nekadašnja ukućanka Velikog Brata Ena Popov povukla se u tešku ilegalu. Ona se više ne pojavljuje na javnim događajima, niti gostuje u televizijskim emisijama, a glavni razlog za to je emotivna veza sa Gojkom Kačarom. Kako Kurir saznaje, mlada pevačica više i ne razmišlja o estradi, bez obzira na to što je muzičku karijeru započela veoma uspešnim albumom.
Ona odbija sve pozive novinara pravdajući se boravkom u inostranstvu, a da li će se predomisliti i snimiti nove pesme, ili će nas možda iznenaditi udajom, videćemo u danima koji dolaze.
Nazad na vrh Ići dole
https://enapopov.forumsr.net
Marty
Admin
Marty


Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 37

Ena Popov - 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ena Popov - 2009   Ena Popov - 2009 EmptyČet Feb 04, 2010 6:40 pm


Fudbaler Gojko Kačar i Ena Popov raskinuli vezu
Svet četvrtak, 10. septembar 2009.



Fudbalski reprezentativac Gojko Kačar nedavno je okončao devetomesečnu vezu sa Enom Popov, nekadašnjom ukućankom „Velikog Brata“. Međutim, kako piše dnašnji „Kurir“, lepoj Sosi je kraj veze očigledno teško pao jer je uoči sinoćne utakmice Srbije i Francuske navodno svakodnevno zvala hotel „Prezident“ u Kovilovu, u kojem su boravili naši fudbaleri, i od recepcionera zahtevala da joj prebace liniju u sobu u kojoj je Gojko. „Ova priča je glavna tema u stručnom štabu, među fudbalerima i osobljem poznatog hotela u Kovilovu. Po hodnicima i sobama šuškalo se o Eni, koja svakodnevno zove recepciju i traži da je povežu sa Gojkom, pošto joj se on ne javlja na mobilni telefon. Voditeljki „Granda“ i pevačici nedavni raskid je izgleda vrlo teško pao, pa je na sve načine pokušavala da dođe do bivšeg dečka, kako bi još jednom porazgovarala s njim. To naravno nije bilo moguće jer je fudbaler nemačke Herte, kao i drugi igrači, sve vreme bio u karantinu pred važan meč sa „galskim petlovima“, ispričao je za „Kurir“ izvor blizak reprezentativcima.


Ena Popov uspela da vrati Kačara

Svet subota, 5. decembar 2009.


Posle tri meseca, koliko je prošlo otkako su raskinuli, Ena Popov i Gojko Kačar ponovo su u vezi. Naime, nakon što su letos na inicijativu srpskog fudbalskog reprezentativca okončali romansu, pevačica je uspela da istera svoje i ponovo zavede poznatog sportistu. I dok mladi par uživa u ”popravnom”, u vojvođanskoj prestonici ponovo su oživele priče koje su tokom leta zabavljale estradni i sportski svet. Elem, Ena je teško podnela činjenicu da ju je dragi ostavio, pa je čak odlazila u Kovilovo, gde je Gojko bio u karantinu sa reprezentacijom. Na njenu posetu i kršenje sportske discipline reagovao je i proslavljeni trener Radomir Antić, obrativši joj se rečima “Devojčice, nije ti ovo ‘Grand’!”, posle čega se Ena postiđena vratila kući.
Nazad na vrh Ići dole
https://enapopov.forumsr.net
Sponsored content





Ena Popov - 2009 Empty
PočaljiNaslov: Re: Ena Popov - 2009   Ena Popov - 2009 Empty

Nazad na vrh Ići dole
 
Ena Popov - 2009
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ena Popov - 2010
» Ena Popov 2006-2008

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENA POPOV FORUM :: Ena Popov :: Press-
Skoči na: