ENA POPOV FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ENA POPOV FORUM

Dobrodošli na jedini forum Ene Popov! Registrujte se i uživajte!
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Ena Popov 2006-2008

Ići dole 
AutorPoruka
Marty
Admin
Marty


Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 37

Ena Popov 2006-2008 Empty
PočaljiNaslov: Ena Popov 2006-2008   Ena Popov 2006-2008 EmptySre Avg 05, 2009 10:31 pm

Ena Popov 2006-2008 Enafol10 Ena Popov 2006-2008 Enafol11




09.01.2007.
PRESS                   
  NAŠA  LJUBAV CVETA!


Ena Popov 2006-2008 Image10

Paralelni intervju: Marko Miljković i Ena Popov. Nismo pričali o zajedničkom životu, ali ništa nije nemoguće!!! Ena: Marko se super slaže sa mojom mamom. Čak smo svi zajedno i proveli božićne praznike. Još uvek ne znam šta ću da radim, dobijam razne ponude da radim kao di-džej u Beogradu i Novom Sadu.
Svi fanovi "Velikog brata" koji su mislili da će ljubavna veza Ene Popov i Marka Miljkovića biti kratkog daha, prevarili su se. Zaljubljeni par se nakon izbacivanja iz popularnog rijaliti šoua ne razdvaja, a Marko sve više slobodnog vremena provodi u Novom Sadu.
U intervjuu za Press, koji su uporedno dali upravo iz Eninog stana, zaljubljeni golupčići tvrde da su pokazali svima da će njihova ljubav opstati i van Kuće i demantuju priče da se Marko ne slaže sa Eninom mamom Milijanom.
Marko: Evo baš sada sam u Eninoj porodičnoj kući i svi smo zajedno na okupu. Priče o našem raskidu bile su samo novinarske dezinformacije.
Ena: Nije tačno da smo raskinuli, niti da se Marko ne slaže sa mojom mamom. Čak smo svi zajedno i proveli božićne praznike.
Priča se da je Marko dobijao razne ponude da radiš kao di-džej, čak i u Novom Sadu, i da si ti to prihvatio kako bi bio što više sa Enom?
U Novi Sad beži zbog batina!!!
Otkad je napustio kuću, Marko je dobio više ponuda da nastupa u beogradskim klubovima, ali ih je odbijao, jer za sada smatra da postoji mogućnost da dođe do nekog incidenta zbog netrpeljivosti brojnih muškaraca prema njemu, kaže izvor Pressa blizak momku iz Brusa, i dodaje: - Zato će najverovatnije prihvatiti da povremeno radi kao di-džej u Novom Sadu. Iako još uvek zvanično ima iznajmljen stan u Beogradu, Marko ozbiljno razmišlja da se preseli u srpsku Atinu, u kojoj su mu ljudi mnogo naklonjeniji, i gde ima manje šanse da će ga neko iz čiste obesti pretući - zaključuje sagovornik Pressa.
(N. P.)
Marko: Dobijao sam razne ponude, ali još uvek ne znam šta ću da radim. Što se te priče tiče, mislim da čak ne bih ni voleo da radim u Novom Sadu, ali nikad se ne zna. Trenutno dosta slobodnog vremena provodimo zajedno i savršeno funkcionišemo.
Ena: Ne prođe dan da se ne vidimo. Ili ja dođem u Beograd, ili on dođe kod mene kući. Još uvek ne znamo šta ćemo dalje da radimo. Ne volimo da planiramo ništa unapred, da ne bismo izmalerisali našu ljubav.
Kako ljudi reaguju kada vas vide zajedno?
Ena: Uglavnom su pozitivne kritike. Niko nije mogao da veruje da ćemo ostati zajedno po izlasku iz Kuće, ali dokazali smo svima da možemo da funkcionišemo. Naša veza je sasvim obična i normalna. Kao i u svim ostalim vezama, razgovaramo o svemu. Tek sada, kada nismo okruženi kamerama, otkrivamo neke stvari jedno o drugome i sve ide spontano.
Marko: Van Kuće je mnogo lepše i bolje. Nema više pritiska pa možemo normalno da se ponašamo.
Da li razmišljate o zajedničkom životu?
Ena: Nismo o tome konkretno pričali, već puštamo da sve ide svojim tokom. Nigde ne žurimo i ništa nije nemoguće.
Nazad na vrh Ići dole
https://enapopov.forumsr.net
 
Ena Popov 2006-2008
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Ena Popov - 2009
» Ena Popov - 2010
» Veliki brat 2006.
» Ena u kući Velikog brata -2006

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENA POPOV FORUM :: Ena Popov :: Press-
Skoči na: