ENA POPOV FORUM
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ENA POPOV FORUM

Dobrodošli na jedini forum Ene Popov! Registrujte se i uživajte!
 
PrijemPrijem  GalerijaGalerija  TražiTraži  Latest imagesLatest images  Registruj seRegistruj se  Pristupi  

 

 Veliki brat 2006.

Ići dole 
AutorPoruka
Marty
Admin
Marty


Broj poruka : 37
Datum upisa : 31.07.2009
Godina : 37

Veliki brat 2006. Empty
PočaljiNaslov: Veliki brat 2006.   Veliki brat 2006. EmptyUto Avg 11, 2009 4:10 pm

Najbolji ubedljivo od svih. Non stop sam pratila. Zapostavila sam sve tadasnje obaveze, ne bi li ih gledala. Bilo je veoma zanimljivih likova. Zenska ekipa je bila bolja. Pored Ene izdvojila bih Draganu, Alexandru, Daliborku, Jadranku, Maju, a od muskaraca Nikolu i Savu. Bas mi je krivo sto je Ivan odneo pobedu. Kada je Ena ispala, navijala sam svim srcem za Gagu. Sramota je da pored toliko zanimljivih, duhovitih likova, zbog kojih su svi pratili ovaj show pobedi najdosadnijii. Pitam se dokle ce ljudi glasati u takvim emisijama iz sazaljenja, ne bi li pomogli socijalnim slucajevima poput Ivana, Djanija, Mikija?! Bez obzira sto je moj favorit bila Ena, objektivno gledano Dragana je najvise od svih zasluzila pobedu, ali Balkan je to. Nikad nece u VB-u pobediti zena (pobedu Mimi ne racunam, jer je njena pobeda bila neregularna)
Nazad na vrh Ići dole
https://enapopov.forumsr.net
 
Veliki brat 2006.
Nazad na vrh 
Strana 1 od 1
 Similar topics
-
» Veliki Brat
» Veliki brat
» Veliki brat vip 2010
» Ena Popov 2006-2008
» Ena u kući Velikog brata -2006

Dozvole ovog foruma:Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
ENA POPOV FORUM :: Ostalo :: Veliki Brat-
Skoči na: